Ema Kuby,

facilitátorka rodinných a systemických konstelací, autorka knihy Vnitřní záležitosti 

"Pomáhám lidem navázat

hlubší kontakt se sebou samým,

najít své odpovědi a řešení."

Jak vám mohu pomoci

Objevováním vašich nejniternějších pochodů vám mohu pomoci s rodičovskými a partnerskými vztahy, se vztahem k sobě samému, s psychosomatickými potížemi,  sníženou imunitou, alergiemi, úzkostnými stavy, závislostmi, obezitou, překonáváním strachu, stresu a různých omezení.

Využívám různé techniky k vyvolání emocí a navázání hlubšího kontaktu se sebou samým,  poznávání podvědomých programů, které mohou pocházet ze zážitků minulých, z dětství, nebo mohou být i dědičné. 


Naše nevyřešené vnitřní záležitosti způsobují, že je něco v našem životě zablokováno, neprůchozí, opakující se dokola a v neposlední řadě se také mohou projevovat na zdraví. Tělo je ovlivňováno emocemi, které prožíváme na vědomé i nevědomé úrovni. V našem nevědomí přetrvávají nejsilnější a dlouhodobé nezpracované emoce, aniž bychom si je uvědomovali, ale v našem těle působí stále. Vliv uvolnění nezpracovaných emocí na uzdravování prokázala ve svém výzkumu vědkyně Candace B. Pert, PhD. Její výzkum byl nominován na Nobelovu cenu.


Vycházím z metody a filozofie psychoterapeuta Berta Hellingera 

Hellinger ® sciencia je univerzální věda o řádech lidského soužití, od vztahů rodinných, rodičovských, partnerských, přes řády v práci, povoláních, až po řády mezi velkými skupinami. Hellinger ovlivnil tisíce terapeutů na celém světě.  Jeho rodinné a systemické konstelace jsou metodou sebepoznávání  a jsou využívány na širokou škálu osobních, pracovních i společenských problémů, především v psychoterapii a poradenství.

Proč se na mě obrátit

  • Pracuji s vlastní metodikou.  Vycházím z teoretických znalostí načerpaných z knih psychologů a využívám jednoduchých terapeutických cvičení, která mají svoji hloubku a proto jsou tak účinná
  • Ke každému klientovi přistupuji empaticky, vnímám jeho pocity, potřeby a výchozí stav. Cítím co klientovi pomůže, aby došlo k jeho posílení. Citlivě otevírám různá témata a vedu ho, aby si sám nacházel svá vlastní vyústění a řešení.
  • Absolvovala jsem certifikovaný výcvik pro vedení sezení s metodou rodinných a systemických konstelací. Mám také zkušenosti s dalšími metodami a vím, jak různé metody propojit a posunout hranice terapie ještě dál. 
  • Dávali mi 60% šanci na přežití. Říkali, že uzdravení je věc psychiky. Hledala jsem odbornou pomoc dokonce i na prestižních klinikách, ale sezení nikam nevedla. Naděje střídala zklamání. Začala jsem číst knihy uzdravených lidí, psychologů, terapeutů a tak jsem se díky nemoci naučila žít v míru a spokojenosti. 
  • Jestli cítíte, že si potřebujete něco vyřešit, nebo najít v sobě dobrý pocit, napište mi.  

Online rezervace

Těším se na vás

Reference ...

Session s paní Emou byla nádherná, poučná, posilující, laskavá, plná moudrosti a dalších vhledů a nesmírně úlevná. Dostalo se mi laskavého přijetí, porozumění, a přesně v takovéto "bezpečné" atmosféře jsem se mohla uvolnit a posunout dál ve svém chápání svého života, překážek, výzev a možností jejich řešení.
Michaela
Léčím se s roztroušenou sklerózou, jsem nechodící. Konzultace mi pomohla psychicky i fyzicky. Asi na tři dny jsem se mi uvolnilo tělo a zbavila jsem se bolesti.
Iva
Paní Ema je skvělý člověk, věnovala se mi s plným nasazením, dokázala jsem v její přítomnosti se uvolnit a přišly jsme spolu na spoustu pro mě nových uvědomění. Moc mi pomohla a já jsem jí velice vděčná a moc děkuji
Jitka
Ďakujem pani Eme za konzultáciu. Som spokojná, vďačná. Velmi mi pomohla.Vďaka jej prístupu, otázkam som vyriešila mnoho svojich otázok a našla odpovede na všetko čo ma trápilo.
Maria
Vážená paní Emo, dovolte mi říci tisícero díky. Jsem v hluboké pokoře před vším, co jste mi za těch 120 minut poskytla. Těším se na další setkání s Vámi. S úctou a přáním všeho nejlepšího.
Emília
Dobrý den Emičko, bude to 3 tydny, co jsme spolu hledaly příčinu poruchy spánku. S radostí mohu oznámit, že se cítím mnohem lépe, vzbudím se jen jednou a to je úžasné. Velice Vám děkuji a přeji vše dobré.
Ivča
Dva roky po konzultaci s Emou mohu říct, že se hodně věcí změnilo a ta změna stále probíhá. Procházely jsme spolu různé otázky a cvičení. Přestože si je dodnes nepamatuji, vždycky v určité situaci si vzpomenu, že právě toto téma jsme spolu řešily. Jakoby se něco uvnitř mě odemklo. Slyším a vnímám věci zevnitř sebe. Občas ke mě chodí letmo nějaký nápad, myšlenka. Jsou to momenty, kdy cítím něco intuitivně. Nevím, jak to popsat. Třeba vztah s manželem je jiný. V situaci, kdybych dříve čekala dohadování, dnes se na sebe jen podíváme, usmějeme a je to vyřešeno, pochopeno i bez slov.
Radka
Přístup paní Emy se mi líbil. Vyslechla si mě a hledala se mnou to nejdůležitější, co by mi pomohlo vidět mojí situaci z jiného úhlu pohledu a posunulo mě to dál v mém životě a rozhodování. Konstelace rodiny mi potvrdila, to co cítím a ukázala nastavení celé rodiny. Je to pro mě základ, s kterým mohu dále pracovat sama. Techniky a konstruktivní rady mi pomohly si udělat přehled, co a jak mohu sama v každodenním životě díky pozorování změnit. Děkuji za Váš čas a přístup 🙂🍀
Anna
Milá Emo, ráda bych Vám moc poděkovala za včerejší konzultaci. Otevřela se mi další témata, mám se na co ptát... Váš vhled, nasazení a empatie jsou obdivuhodné.
Jana
Dobrý den paní Emo, měla jsem s Vámi zhruba před měsícem konzultaci ohledně mých úzkostných stavů. Stavěla jste mi konstelaci rodu mé maminky. Jsem velmi příjemně překvapená, jak dobře mi dělá přijímání obou rodičů a jejich rodů do mého srdce. Pochopila jsem, že od každý z nich mi dal jinou výbavu. Ve svém životě mohu využívat obojí, nemusím si vybírat. Je to moc krásné ...
Mirka